ahşap mutfak masası

Beyaz Sandalyeli Bambu Mutfak Masası

Çatı katında ya da normal mutfakta kullanabileceğiniz bu mükemmel İtalya’nın ünlü iç mimarı Tony Swurte tarafından tasarlandı…

Ahşap Kare masanın etrafına dizilen beyaz renkli beyaz sandalyeler mutfağın genel görüntüsüyle uyum içinde dekore edilmiş.

4 Kişilik bir aile için ideal olan bu mutfak masasında kullanılan ahşaplar bambudan üretilmiş.

 

beyaz sandalyeli 4 kişilik mutfak masası

beyaz sandalyeli

Bunlar da var:

Ahşap Mutfak Masaları için Ahsap Sandalye


Bu Sayfayı Facebook\'ta Paylaşın!

ahşap mutfak masa sandalyeleri

ahşap sandalyesi

Bu Ahşap sandalyeler % 100 yenilenebilir ahşap, mdf ve lakeden üretilen hafif, rahat sandalye modelleridir.
Kavisli ve açılı panelleri sentetik ya da pamuklu yastıklara gerek kalmadan uzun süre oturabilirsiniz… Bu ahşap sandalyeler yastıksız olarak da koltuk konforu sağlar.
Sürekli koltuklarda oturan insanlar bir süre sonra pozisyon değiştirmek zorunda kalırlar zira koltuklar yumuşak ya da çok yumuşak pamuklu kumaşlar veya yaylardan oluştuğundan kemik yapısı ve omurga bir süre sonra yorulur ve pozisyon değiştirmek zorunluluğu hissedersiniz.
Üreticiler; Bu ahşap sandalyeler; tasarımı, modernliği ve şıklığı konforda birleştirerek sağlıklı dinlenmeyi hedefliyor.. .

Bunlar da var:

Ahşap Mutfak Masası ve Fiyatları


Bu Sayfayı Facebook\'ta Paylaşın!

ahsap mutfak masa modelleri

ahsap ve fiyatı

ve diğer mutfak masalarından daha modern ve daha zarif bir görünüme sahiptirler…

Ünlü ahşap ustalarının el emeği, göz nuruyla ürettiği mutfak masalarındaki işlemelerin hepsi orijinal motiflerdir ki bu motifler Osmanlı sanatının eserleridir.

Ahşap mutfak masalarını her mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ahşap mutfak masaları diğer mutfak masalarına göre daha sağlıklıdır zira ahşap doğrudan doğal olduğundan vücuda pozitif bir enerji yüklüyor…

Plastik ya da suni ahşap masalar doğal ahşap masalar kadar sağlıklı değillerdir zira o tür mutfak masalarında kimyasal maddeler ve kullanılan boyalarda kimyasal ve insan sağlığını etkileyecek maddeler bulunur…

Ahşap mutfak masalarında bulunan zarafet diğer mutfak masalarında bulamazsınız. Ahşap mutfak masaları hem şık hem de modern mutfak masalarıdır.

alanların de almalarını tavsiye ediyoruz.

Marangoz ustalarının el emeği parayla ölçülemediği için bu masanın fiyatını yazmıyoruz…

 

Bunlar da var:
Bu Sayfayı Facebook'ta Paylaşın!